27.04.2016

[ 1. ] Eat a cake by the ocean.

Siemka!

To moja pierwsza notka ;) Mam nadzieję, że się spodoba :)

Przygotowałam dla Was dwa szablony i trzy nagłówki ;)

Zanim cokolwiek pobierzecie, zapoznajcie się z regulaminem, wpiszcie się w "Pobieralnika" i dodajcie nasz link lub button :)

Zapraszam!

SZABLONY:


NAGŁÓWKI:

Na dzisiaj tyle :) Widzimy się w kolejnej notce!

Pozdrawiam!

PomyLuna ;*
5 komentarzy:

 1. Świetne prace! Najbardziej chyba podobają mi się pierwszy i drugi nagłówek, lubię taką kolorystykę :) Ale reszta oczywiście też super :)
  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. W regulaminie pisze, by przyjmować krytykę, a jak przychodzi co do czego, kasujecie komentarz? Boru, to jest żałosne. Ale powtórzę: te prace są złe i tyle. Radzę sobie darować i najpierw się czegoś nauczyć, zanim przejdzie się do tworzenia dla innych. To nie nadaje się do niczego; css umiera, a na naglowkach mamy texturowa sraczkę i mord gumka. Ogarnij program i podstawy, a potem się w to baw. Noale… pewnie znowu będzie skasowane, bo tu chodzi tylko o pochwały, a nie ma za co. Radzę wprowadzić jeszcze cenzurę, będzie prościej ;) Pomyluna… Adekwatny link, bo na szabloniarnie to ona trafiła przez pomyłkę (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *adekwatny nick
   Ech, autokorekta

   Usuń
 3. No to jest ogólnie hejt a nie krytyka tylko. To że szabloniarnia była nie przewidziana wcześniej to nie oznacza że musisz hejtowac jakieś głupie zasady że wzięto się szablon z innej szabliniarni. I co z tego ? No właśnie. Jeśli masz jakieś waty jeszcze to zapraszam na e-mail. Nie psujmy komentarzy :)

  OdpowiedzUsuń