27.09.2016

[ 15. ] Nowa odsłona + informacje.Cześć wam!
Dzisiaj teraz w tym momencie... przedstawiam wam nową odsłonę Kocham Tworzyć Szablony. Teraz jest to zwykła szabloniarnia o nazwie Graphic Heart. 
Dużo się nie zmieniło - ale wszystko zaczynamy od początku. Nabór Otwarty! Potrzebujemy jak najszybciej nowych szabloniarzy więc jeżeli czujesz się na siłach i chcesz do nas dołączyć to to jest miejsce dla Ciebie !
Informacje dla ZAMAWIAJĄCYCH! Prosiłabym o zmiany buttonów oraz linku jeżeli ktoś od nas ma jakąś pracę. Bym była wdzięczna xx. Kto zmienił wszystko - komentarz pod tym postem bym wiedziała.
Szablon Maggie dotychczasowy. Za jakiś czas pojawi się normalny szablon. Mieliście okazję ten szablon zobaczyć właśnie u Maggie w pierwszym chyba poście :D Lubię go, dlatego go wzięłam :D
Powiem szczerze, że czas na zmiany bo już mnie denerwował ten wygląd. Znudził mi się i mam nadzieję, że teraz damy sobie jeszcze lepiej radę. ;D
Dobra, chyba tyle.
Zapraszam też was serdecznie na Star Trailers. :D * niewdzięczna reklama *


Pozdrawiam, Olga. ♠

4 komentarze:

 1. Twój blog został dodany do spisu! :)

  [katalog grafików]

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka :)
  Zamawiałam u was szablony, więc zgodnie z prośbą zaktualizowałam odnośniki do szabloniarni - na blogu http://journey-to-third-reich.blogspot.com/ i http://bitter-delight.blogspot.com/ pojawiły się dodatkowe buttony w zakładkach z odnośnikami, a tutaj: http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/ zaktualizowałam poprzedni :)
  Dziękuję za informację w spamie na jednym z blogów - przegapiłam notkę - i pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jeszcze zmieniłam link polecający na Wattpadzie [https://www.wattpad.com/user/JohannaMalone], bo zamawiałam okładki :)

   Usuń
  2. Nie ma sprawy ; >

   Usuń